Olomouc

Jeseník, Prostějov, Přerov, Šumperk.

Rychlá půjčka bez poplatku na cokoliv.
Rychlá půjčka bez poplatku na cokoliv. Od 50tisíc-5mil. Na zástavu nemovitosti bud vaši, třetí osoby nebo družstevního bytu. Vyplácíme exekuce, konsolidace,leasing. Profesionální přístup, rychlé vyřízení. Možnostvyplácení i hotově.
Petr Mačák, Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti / 4.02.2016

dostupná půjčka
Půjčka bez poplatků.Bez náhledu do registru.Bez čekání.Vysoká schvalovatelnost.Na podpis přijedeme,kam si řeknete.Až 150.000.-Kč.Neváhejte a volejte.

Slavomír Kotrba, Půjčky bez registru / 11.12.2015

Bezproblémová půjčka všem na míru
Spolehlivá a téměř všem dostupná půjčka, bez registru a bez skrytých poplatků. Jednoduché vyřízení s minimálními požadavky na klienty, požadován pouze doložitelný příjem, alespoň za poslední 2 měsíce. Vysoká schvalitelnost, i pro ženy na MD a důchodce, bez omezení věku. Pomoc při exekuci a možnost sloučení nevýhodných půjček a úvěrů, zbavíme Vás tak vysokých splátek. Půjčka je poskytována již od 30 000 Kč do 3 500 000 Kč. Co se týče doby splatnosti, lze si půjčit krátkodobě i dlouhodobě, výši měsíční splátky si zvolíte dle své finanční situace a schopnosti řádně splácet Vy sami. Bezkonkurenční podmínky, snesitelný a pevný úrok, rychlé a spolehlivé vyřízení. Jedinečná šance dostupných financí od prověřených osob a poctivých poskytovatelů. Ukončete své finanční starosti, a začněte konečně žít.

přímý poskytovatel, Nebankovní půjčky / 23.11.2015

30 tisíc ihned u vás

Ihned 10 000 Kč na 30 dní

Prima půjčka z vlastního kapitálu
Nabízíme poctivé finance, které Vám scházejí, ať už na cokoliv. Se splatností až na 20 let, bez nutné zástavy. Bez náhledu do registru, a i při exekuci. Výhodně konsolidujeme nevýhodné a drahé půjčky a úvěry. Poskytovaná výše půjčky je od 30 000 do 3 000 000. Půjčka určena zaměstnancům, OSVČ, ženám na MD i důchodcům bez omezení věku. Výši schváleného úvěru, počet i výši splátek se dozvíte ihned. Naše peníze jsou připravené k čerpání každý den. Vzhledem k přehledným podmínkám a serióznímu jednání se na nás obrací spoustu klientů s různými potřebami a požadavky. Vyhovíme všem a rádi pomůžeme. Jen poctivé a kvalitní služby.

přímý poskytovatel, Nebankovní půjčky / 2.09.2015

Lepší půjčku nenajdete
Zajistíme Vám bezvadnou půjčku i bez banky. Poskytujeme finanční prostředky z vlastního kapitálu ve výši od 30 000 Kč do 3 000 000 Kč. I přesto, že máte více závazků, které přestáváte být schopni řádně splácet a je na Vás uvalená exekuce, tak i Vy stále můžete dostat půjčku - což je zcela jistě dobrá zpráva. Zajistíme Vám finance, které Vám scházejí za solidních a férových podmínek poskytnutí. Co slíbíme tak i dodržíme, garantujeme nejrychlejší a expresní vyřízení Vaší žádosti a okamžité čerpání půjčky. Při řádném splácení na Vás čeká spoustu dalších výhod - předčasné doplacení, mimořádný vklad, možné i navýšení stávající částky. Vše je naprosto v pořádku a v souladu se zákonem. Seriózní a profesionální přístup.

přímý poskytovatel, Rychlá půjčka / 27.06.2015

Vyřízení ihned, vyplácení do 24 hod
Půjčka je určena zaměstnancům po zkušební době a se stálým příjmem. Žadatel nesmí být ve zkušební době ani výpovědní lhůtě.

Hlavní výhody:

• Půjčka bez prověřování bankovních registrů
• Nerozhoduje účel použití půjčky
• Bez poplatku za zprostředkování
Půjčka 10 000 Kč do 200 000 Kč.
Záznam v registru Solus u nás nevadí.
Schválení půjčky do 20 minut od žádosti.
dokládáte:
občanský průkaz,2výplatní pásky,2BÚ,
-vyřízení půjčky ještě dnes
Výhody: předčasné splacení půjčky jes úsporou úroků.
Velká průchodnost !!!

Lucie Kašíková, Půjčky od soukromých osob / 16.06.2015

Půjčka Olomouc
Poskytujeme půjčky do výše až 100 000 Kč podnikatelům, zaměstnancům i seniorům, či invalidním důchodcům. Vše dle výše vašich příjmů a schopnosti splácet. Během 5 minut s Vámi zpracujeme po telefonu žádost, během hodiny víme výsledek žádosti. Se smlouvami za vámi můžeme přijet! Možnost předčasného splacení zdarma, možnost odkladu splátek, servis až k vám domů. Neběhejte od kanceláře ke kanceláři, neprovolávejte zbytečně své peníze. 773 833 606 , linka zdarma 800 770 780, ppspodnikatel@email.cz. Zprostředkovatel pracuje pro více věřitelů.

Petra Kovaříková, Nebankovní půjčky / 16.03.2015

Bezkonkurenční férová půjčka
Neváhejte volejte ještě dnes. Rychlejší půjčku jinde neseženete. Pro všechny, kteří hledají a potřebují získat solidní úvěr za příznivých podmínek. Jedná se o spotřební půjčku na cokoliv s dobou splatnosti až na 240 měsíců, ve výši od 30 000 do 3 000 000 Kč. Pevná úroková sazba, měsíční splátky, předčasné doplacení možné. Půjčíme Vám i pokud jste v registru nebo máte exekuci. Maximální dostupnost pro všechny uživatele.

Soukromý investor, Nebankovní půjčky / 27.01.2015

Půjčím vlastní peníze
Půjčím vlastní peníze se zástavou. Částky do 10.000,- i bez zástavy. Rychlé a solidní jednání. Žádné poplatky za posouzení atd. Nabízím také odkoupení pohledávek po splatnosti i během splatnosti.
Financování Šternberk, Půjčky od soukromých osob / 22.12.2014

Bezkonkurenční půjčka
Mimořádná nabídka. Úvěr vhodný pro všechny, kterým v bance odmítají půjčit. Ve výši 30 000 - 3 000 000. Trápí Vás dluhy a nevíte si rady. Vyhněte se předvánočnímu stresu a nebuďte zoufalí. Nabízíme Vám řešení v podobě úvěru. Půjčíme Vám i pokud jste v registru nebo máte exekuci. Každý schválený úvěr vyplácíme okamžitě při podpisu úvěrové smlouvy. Bez poplatku, bez drahého volání na linky 900, apod. Nemáme v úmyslu Vás klamat, skutečně Vám půjčíme. Naše společnost patří mezi přední poskytovatelé nebankovních půjček na trhu.

Soukromý investor, Nebankovní půjčky / 25.11.2014

Soukromá půjčka pro všechny

Půjčka dle Vašeho přání, nejen pro Vaše podnikání. Poskytujeme půjčky bez náhledu do registru od 30 000 - 3 000 000. Nabídka je zde pro všechny, kteří mohou svůj příjem doložit, i v případě pokud již splácíte jiné půjčky, které nezvládáte a chtěli by jste jen jednu a podstatně tak snížit i splátku. Obraťte se na nás pokud jste v bance neuspěli. Zaručujeme diskrétní a expresní vyřízení. Nabízíme všem řešení v nestandartních životních situacích. Úrok je solidní, splátky měsíční, jejich výše stanovena dle Vaší schopnosti splácet. Kontaktujte nás kdykoliv buď telefonicky či mailem.
Soukromý investor, Půjčky bez registru / 25.10.2014

Poctivě a spolehlivě s naší půjčkou
Ukončete svoje dluhy jednou pro vždy. Banka Vám odmítá pomoci. Jste v registru či máte exekuci? .. to u nás není překážkou. I vy máte nyní možnost získat efektivně a rychle potřebné finanční prostředky. Naše nabídka je bezkonkurenční, bez rizika, máme vlastní finanční prostředky. Půjčka od 30 000 Kč až do 2 500 000 Kč. Požadován pouze doložitelný měsíční příjem. Pro zaměstnance, OSVČ, ženy na MD a důchodce. Dokladovost je minimální, vyřízení rychlé a zcela zdarma. Máme pro Vás řešení jak si půjčit mimo banku a solidně. Jednáme s jasnou tváří, půjčku Vám zajistíme spolehlivě.

Soukromý věřitel, Podnikatelské půjčky / 25.07.2014

Máte dluhy či exekuce? Máme řešení
Máte dluhy či exekuce? Máme pro vás řešení. www.stopexekucim.com Zbavíte se dluhů jednou pro vždy. Oddlužíme Vás, zákonnou cestou a vše za Vás zařídíme. Každý den naskakují úroky, řešit dluhy začněte již dnes. Volejte na 777 148 150.
Irena Řehořková, Nebankovní půjčky / 18.06.2014

BANKA VÁM NEPŮJČÍ? MY ANO!
Potřebujete rychle peníze a v bance Vás odmítli? My Vám půjčíme 10-100 tis od soukromého investora. Pracujeme pro více věřitelů.
Pavel Morávek, Nebankovní půjčky / 17.06.2014

Super půjčky
SUPER PŮJČKY 5-30 000 KČ, VÝPLATAV HOTOVOSTI DO 24 HOD., BEZ POPLATKŮ PŘEDEM, STAČÍ PRAVIDELNÝ PŘÍJEM, DŮCHOD I SOC. DÁVKY. 200-500 000 KČ, BEZ ZÁSTAVY, BEZ POPLATKŮ PŘEDEM, NÍZKÉ SPLÁTKY, ZÁZNAM V REGISTRU A NÍZKÝ PŘÍJEM NÁM NEVADÍ, VHODNÉ I PRO OSVČ.777190992
Alena Křiklavová, Nebankovní půjčky / 14.06.2014

Hotově 50 tisíc na ruku

"Kreditka" do 25 tisíc

!! VYŘEŠÍME VAŠE PROBLÉMY !!
Společnost s dlouholetou tradicí na trhu a její tým právníků i specialistů pro vás komplexně připraví:
- oddlužení („osobní bankrot“)
- ochranu majetku před exekucí („svěřenský fond“)
- zmírnění dopadů exekuce
- rozbor vaší finanční situace
- zřízení živnosti či společnosti
- řadu dalších.
Samozřejmostí je poradenská a konzultační činnost.
Pro bližší informace navštivte webové stránky www. klipo.cz nebo volejte call centrum společnosti, tel. 585 312 312.

Přímý uživatel, Nebankovní půjčky / 3.06.2014

ÚVĚR BEZ RUČENÍ! BEZ REGISTRŮ! BEZ PROKAZOVÁNÍ ÚČELU!
Společnost s dlouholetou tradicí nabízí nebankovní úvěry od 50.000,- do 500.000,-:
- bez nahlížení do registrů
- možno bez prokazování příjmů
- přímý poskytovatel
- z vlastních zdrojů
- bez volání na linky 900
- naši specialisté přijedou za vámi
- celorepubliková působnost
- rychlé jednání.
Volejte call centrum společnosti, telefon 585 312 312, pro bližší podrobnosti či přímo pro zajištění kontaktu s naším specialistou.

MSC MONEY SERVICE CORPORATION, a.s., Nebankovní půjčky / 29.05.2014

EXEKUCE, DLUHY, NEVÝHODNÉ ZÁSTAVY,……
Zjistili jste, že vaše výdaje jsou neúnosně vysoké a nejste schopni platit splátky, kdy exekuce je téměř nevyhnutelná? Máte na nemovitosti nevýhodnou zástavu, bez vidiny vyplacení? Nevzdávejte to! Kdo chce, vždy řešení najde. Obraťte se na nás a vše může být zase v pořádku. Samozřejmě neplatíte žádné poplatky předem.
Zuzana Dohnalová, Půjčky pro dlužníky / 29.05.2014

Půjčky a úvěry oproti zástavě nemovitosti na cokoliv
Nabízíme rychlé půjčky a úvěry oproti zástavě nemovitosti.
Ručeni vhodnou nemovitosti (i třetí osoby): rodinným domem, bytem i družstevním, rekreačním nebo komerčním objektem, pozemky.
Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě.
Poskytujeme od 50.000,- Kč na dobu až 20 let.
Možnost předčasného splacení.
Vyplacení finančních prostředků již do 48 hodin v závislosti na složitosti případu a požadované částce.
Podpis smlouvy v místě bydliště.
Vyplácíme exekuce, provádíme oddlužení.

Renáta Skočková, Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti / 28.05.2014

Garantovaná snadné půjčky platit
Potřebujete naléhavě půjčku prosím, laskavě kontaktujte nás pro více informací co nejdříve , aby vámúvěr , který bude hledat , protože bez zbytečného odkladu , budete nás muset odpovědět na další podrobnosti pozdravem . kontaktujte nás prostřednictvím raynil24@gmail.com
Raymond Nelson, Půjčky pro studenty / 18.05.2014

Půjčka 4 500 Kč okamžitě!

Až 250 tisíc, dostupná půjčka

KONSOLIDACE A ODDLUŽENÍ
MLM – za registraci dostanete ihnet 100,- kč, provize za proklik a za dovedení zákazníků, registrace zdarma, velmi vhodné pro maminky na MD, důchodce a jako přivýdělek. Nemáte webové stránky? Nevadí! Nejsou podminkou! Registrujte se zdarma na http://as.wedos.com/d/144156
Irena Vítková, Nebankovní půjčky / 9.05.2014

PŮJČKA NA EXEKUCI
Hrozí vám exekuce? Zablokoval vám exekutor váš účet v bance nebo mzdu? Nebo je proti vám vedeno exekuční řízení? Hrozí vám zabavení vašeho majetku? Všemu lze ještě stále zabránit. Pomůže vám zajistit půjčku na dluhy a exekuce

Zuzana Dohnalová , Půjčky bez registru / 30.04.2014

Půjčka bez ručitele s výplatou nejpozději do 48 hodin
Nabízíme rychlé půjčky bez ručitele a bez registru. Není nutné dokladovat potvrzení od zaměstnavatele o příjmu. Půjčka je vhodná pro každého s pravidelným příjmem.
Petr Dirk, Půjčky bez registru / 1.03.2014

Půčjky pro fyzické osoby - krátkodobé i dlouhodobé.
Dovolujeme si Vám nabídnou nebankovní půjčky různých parametrů. Nabízíme jak půjčky bez ručitele či dokladování příjmu nebo také rychlé půjčky s vyřízením online a výplatou financí od několika hodin po podání žádosti.
Adam Novotny, Půjčky bez doložení příjmu / 28.02.2014

Hrozí Vám exekuce, poradíme Vám s řešením
Pořád dokola si berete půjčku za půjčkou, kterou pak vyplácíte staré půjčky, kreditní karty a jiné dluhy… Nezbývají Vám peníze na platby inkasa a každodenních výdajů? Zajistíme Vám jeden dlouhodobý úvěr s měsíční splátkou, kterou budete schopni z Vašich příjmů hradit. Za naše služby neplatíte žádné poplatky, provize předem, stačí nás kontaktovat formou e-mailu nebo sms a zavoláme Vám zpět. Tyto dlouhodobé úvěry poskytujeme na zástavu nemovitostí: bytů v osobním vlastnictví, družstevních bytů, rodinných domů, stavebních parcel, komerčních objektů atd. Neplatíte žádné poplatky ani provize předem. Zajistíme odhady, listy vlastnictví, katastrální mapy, zdarma obvoláme veškeré společnosti, exekutorské úřady a zjistíme přesnou výši Vašich pohledávek. Poskytujeme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a naší snahou je najít pro Vás nejlepší řešení Vaší finanční situace.
Vojtěch Růžička, Nebankovní půjčky / 12.02.2014

1