Nový Jičín

Řešíme Vaše bydlení
Nebank. úvěry a hypo. Řešení-exekuce,dražby nem. a přeúvěrování stávajících úvěrů zástavou nem.
BPservis, Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti / 11.01.2016

PŮJČKA PRO KAŽDÉHO
Potřebujete peníze a každý se k vám obrací zády? Zkuste mi zavolat,udělám co budu moci.
Vyřídím úvěr skoro každému jen je potřeba zavolat.
Prozvońte mě ,zavolám zpět.
TELEFON : 775 925 046


Poskytovatel pracuje pro jednoho věřitele a je oprávněn uzavírat spotř. úvěry.
Dušan Masnica, Rychlé půjčky do 5000 - 10000 Kč / 26.09.2015

Výplácení nevýhodných zástav a exekucí
Máte nemovitost zastavenou nevýhodnou půjčkou či exekucí?
Jsou pro Vás měsíční splátky příliš vysoké?Nezvládate splácet své závazky?
Hrozí Vám,či snad Máte i exekuci?
Nabízíme Vám okamžitou pomocnou ruku.Získejte zpět svůj klid a tyhle starosti přenechte nám.
Volejte nebo pište na telefon 737029666
Lucie Vávrová, Nebankovní půjčky / 14.07.2015

30 tisíc ihned u vás

Ihned 10 000 Kč na 30 dní

Bezkonkurenční blesková půjčka


Poskytujeme nebankovní půjčky ve výši od 30 000 do 3 000 000. Jste v registru nebo máte či Vám hrozí exekuce? I v takovém případě jsme schopni Vaši situaci řešit a poskytnout Vám finanční pomoc. Vyřízení žádosti je okamžité, bez toho aniž byste museli platit nějaké poplatky. Využijte nízkých úroků a RPSN, rychlého profesionálního vyřízení. Možnost předčasného doplacení, při řádnéím splácení mnohé výhody. I pro důchodce a ženy na MD, pro zaměstnance a podnikatele.
Soukromý investor, Nebankovní půjčky / 21.12.2014

Potřebujete nutně vyplatit své dluhy?
Splácíte obludné množství půjček a splátky jsou vyšší, než jste schopni utáhnout? Vaše životní úroveň je na hranici bídy a nouze? Toužíte to změnit a mít jen jednu splátku? Tak to změnit pojďte a nečekejte, až bude ještě hůře! 737 753 202.
Jitka Šenkeříková, Půjčky pro dlužníky / 28.08.2014

Zase Vám nikdo nepůjčil a dluhy rostou?
Nasekali jste dluhy a teď brečíte, že Vám nikdo nechce poskytnout jednu jedinou půjčku na jejich zaplacení? Drtí Vás astronomická numera na výpisech a upomínkách, exekuce na spadnutí, majetek v ohrožení? O to zuřivěji prohrabáváte internet křížem krážem s úmyslem objevit ten zázrak v podobě nekomplikované a vstřícné půjčky? Dokonce platíte věřitelům či zprostředkovatelům za přísliby takových půjček a pak brečíte, že jste byli napáleni a okradeni? STOP! Zabrzděte už to šílenství a zavolejte nám, Vaše šťastné číslo je to naše číslo: 737 753 202 - tak na co ještě čekáte?!
Jitka Šenkeříková, Půjčky od soukromých osob / 18.08.2014

Bezpečná a spolehlivá půjčka

Expresní půjčka na trhu, ve výši od 20 000 - 3 000 000 Kč. Seriózně a poctivě Vám zajistíme potřebné finance. Je potřeba pouze doložit Váš měsíční příjem. Zpracování Vaší žádosti je téměř okamžitě, pokud Vám půjčku schválíme vyplacení úvěru do 48 hod. Bez jakýchkoliv polatků. Podpis úvěrové smlouvy možný v okolí Vašeho bydliště. Pevná úroková sazba od 5,9% ročně, možné i předčasné doplacení úvěru či jeho navýšení. Naše nabídka nemá konkurenci, jelikož máme své finanční prostředky a jsme ochotni Vám prostřednictvím této půjčky pomoct. Podmínky jsou výhodné, úrok velice solidní. Jsme stabilní a máme zázemí.
Soukromý věřitel, Podnikatelské půjčky / 31.07.2014

Poctivě, seriózně k penězům od nás

Jedinečná šance. Jednoduše, rychle a spolehlivě vyřídíme finanční pomoc i Vám. Finanční půjčka možná od 20 000 do 3 000 000 Kč. Bez ohledu na registry či exekuce, kvůli kterým se k Vám v bance otáčí zády. U nás půjčku dostanete bez registru a nějakých poplatků za vyřízení, apod. Dokladovost je minimální, s malou administrativní zátěží. Vyplacení peněz na Váš účet ihned po podpisu úvěrové smlouvy. U nás máte peníze jisté, byla-li Vaše žádost schválena. Můžete si sami zvolit délku splácení. Úvěr lze i předčasně doplatit, popřípadě při řádném splácení i navýšit. Bez rizika, že někde něco musíte platit, když potřebujete přeci půjčit. Poctivý a prověřený poskytovatel těchto úvěrů Vás nebude nikdy klamat. Velká průchodnost, nabídka platí pro klienty s doložitelným měsíčním příjmem. I pro důchodce a ženy na MD. Zbavte se dluhu a začněte v klidu žít.
Soukromý investor, Nebankovní půjčky / 19.07.2014

1