Brno-město

Půjčka pro živnostníky, podnikatele a OSVČ
Stačí vyplnit poptávkový formulář www.galfin.cz

Půjčka bez:
- poplatků
- podnikatelského záměru
- zjišťování přesných příjmů

Pro všechny i začínající podnikatele od 6 měs. začátku podnikání.

Lze i s minimem dokumentů OP + výpis z účtu.

Výši půjčky napište do poznámky v kontaktním formuláři.

Půjčku můžete předčasně zaplatit s úsporou úroků.
POZOR! při dobrém splácení BONUS vyplacen zpět na účet.
Stačí SMS 602457122, ozveme se zpět.
Renata Gálová, Podnikatelské půjčky / 4.03.2016

Živnostenská rychlá půjčka
Rychlá půjčka pro živnostníky, osvč a podnikatele. Stačí vyplnit kontaktní formulář:
http://www.rychla-pujcka-uver.cz/
- minimum dokladů
- rychlost vyřízení
- i pro začínající od 6 měs.
- bez podnikatelského záměru
- bez zástavy
- bez poplatků

Nebo SMS 608 887 392 zavoláme zpět.
Ing. Bohumil Gál, Podnikatelské půjčky / 2.03.2016

nebankovní půjčky pro všechny

Poskytujeme nebankovní úvěry pro klienty, kteří v bance neuspěli a potřebují získat dostatek peněz pro rozvoj svého podnikání. U nás se během několika minut dozvíte kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek. Při splnění podmínek nevyžadujeme ručení nemovitostí. Nevyžadujeme bezdlužnosti, žádné poplatky předem. Možnost předčasného splacení. Tel.:777109647 nebo vyplňte on - line formulář uverypodnikatelu eu

Marie Stolařová, Nebankovní půjčky / 29.02.2016

30 tisíc ihned u vás

Ihned 10 000 Kč na 30 dní

AKompas Brno rychlá půjčka úvěr pro podnikatele živnostníky
Půjčka i bez příjmu jen na občanský průkaz ( OP )! Až 300 000kč až na 4 roky bez zástavy, bez ručitele, bez manželky - manžela! Neplaťte žádné poplatky a ani za volání! AKompas Brno nabízí rychlou levnou nebankovní půjčku – úvěr zcela bez poplatku, bez registru, bez zástavy i pro začínající podnikatele s IČ min. 6měs. , tj. půjčka a úvěr pro OSVČ - živnostníky , umělce , soudní znalce , atd. a dále pro společnosti s ručením omezeným ( s.r.o. ), akciové společnosti ( a.s. ), atd. Nabízíme půjčku i pro zaměstnance a důchodce.
Peníze do 2 dnů- podnikatelská živnostenská půjčka a podnikatelský živnostenský úvěr i do 24 hodin. Ne skryté poplatky - ne volání na 900! Výši úvěru, počet i výši splátek se dozvíte ihned při tel. s úvěrovým poradcem nebo návštěvě AKompasu. Neplaťte za volání! Zašlete Váš tel. ( emailem nebo v SMS ) a zavoláme Vám do 12h. Možnost až na 3měs. přerušit splácení. Podmínkou pro poskytnutí půjčky je sídlo podnikání nebo bydliště jednatelů firmy v Jihomoravském kraji. Levný pronájem Brno centrum střed - dále nabízíme k pronájmu ve středu Brna u tramvajové zastávky 1 a 6 levné kanceláře, dílny, ateliéry a učebny. Jednotlivá kancelář, dílna nebo ateliér již od 2808 kč měsíčně. Parkování je zdarma. Naše adresa: AKompas Brno, Štefánikova 51, vchod Šumavská, po- pá: 9-12, 14- 17h. Mimo otvírací dobu otevřeno dle tel. dohody.
AKompas s.r.o., Půjčky bez registru / 24.02.2016

Nebankovní půjčky a hypotéky
Zprostředkujeme nebankovní půjčky od 10000,-Kč do 100000,-Kč bez zástavy. Zprostředkujeme nebankovní Americké hypotéky, tj. půjčky se zástavou nemovitostí na bydlení, do 3000000,-Kč s užitím peněz na cokoliv, např. na konsolidaci dluhů, na vyplacení zástav, exekucí, nevýhodných úvěrů, na rekonstrukci, na investici do podnikání atd. Spolupracujeme pouze se slušnými a ověřenými poskytovateli těchto produktů. Ochotně poskytneme bližší informace, které Vás nic nestojí a k ničemu Vás nezavazují. Působíme především v JMK. Informace poskytujeme i telefonicky, schůzky po dohodě v naší brněnské kanceláři, popř. za klienty i dojíždíme. Pomáháme rovněž s oddlužením formou tzv. Osobního bankrotu. Telefon: 608184608, E-mail: finsluzby@post.cz
Ota Pavlíček, Nebankovní půjčky / 19.02.2016

PK Capital-peníze bez poplatků předem!!!
Nabízíme získání nebankovních úvěrů,půjček a hypoték od ověřených poskytovatelů a soukromých investorů. Pomáháme s řešením exekucí a zastavujeme nucené dražby. Zašlete nám email nebo SMS. Spojíme se s vámi a vše osobně a nezávazně probereme. Konzultace jsou ZDARMA!!! Pokud vám úvěr nezajistíme, NEPLATÍTE ŽÁDNÉ POPLATKY ! ! !
Kontakt:
PK Capital
Josefská 612/15 Brno 602 00
-tel.777 884 687
-email:pkcapital.cz@gmail.com
-www.pkcapital.cz
PK Capital PK Capital, Nebankovní půjčky / 2.02.2016

Vyplatíme exekuci na nemovitosti!
Nabízíme nebankovní půjčky pro podnikatele, zaměstnance a seniory. Řešení konsolidací. Půjčky 50 tisíc až 5 milionů. Rychlé vyřízení. Bez poplatku předem a bez registru. Oddlužíme nemovitost a vyplatíme exekuce či dražby. Peníze do 2 dnů. Působíme po celé ČR. tel.: 731 311 688 Zprostředkování pro více věřitelů.
Marek Matyáš, Půjčky pro nezaměstnané / 30.01.2016

DINERO - rychlá půjčka i bez banky…
Nebankovní půjčky pro každého s pravidelným přijmem bez registrů a ručitelů s výplatou na bankovní účet už dnes. Férové podmínky pro každého a bez skrytých poplatků. Spolupracujeme s více věřiteli. Vyplňte žádost na http://www.pujcky-dinero.cz nebo volejte 739443544, 541211843. Expresní vyřízení po celé ČR.
Dinero Finance, Nebankovní půjčky / 19.01.2016

Nebankovní úvěry
Zprostředkuji nebankovní úvěry až do výše 300000,-se splatností až 72 měsíců pro zaměstnance, OSVČ, osoby na MD, důchodce a rentiéry. Schvalování on-line, rychlý převod na účet, splátky až po vyplacení úvěru. T: 777109647
http://www.mspujcka.cz a http://www.uverypodnikatelum.eu
Marie Stolařová, Nebankovní půjčky / 18.01.2016

AKompas Brno rychlá půjčka úvěr bez registru a bez poplatku
Neplaťte žádné poplatky a ani za volání! AKompas Brno nabízí rychlou nebankovní pujčku - úvěr zcela bez poplatku, bez registru , bez zástavy , bez ručitele pro zaměstnance , důchodce , podnikatele ( levné půjčky a úvěry i bez příjmu jen na občanský průkaz ( OP ) i pro začínající OSVČ - živnostníky , s.r.o. , a.s. s IČ min. 6 měs., až 300 000kč až na 4roky bez zástavy, bez ručitele, bez manželky - manžela). Peníze do 2 dnů- podnikatelská živnostenská půjčka a podnikatelský živnostenský úvěr i do 24 hodin.
Ne skryté poplatky - ne volání na 900! Výši úvěru, počet i výši splátek se dozvíte ihned při tel. s úvěrovým poradcem nebo návštěvě AKompasu. Neplaťte za volání! Zašlete Váš tel. ( emailem nebo v SMS ) a zavoláme Vám do 12h. Až na 3měs. přerušení splácení z důvodu nemoci, ztráty zaměstnání nebo poklesu výdělku. Podmínkou pro půjčku je bydliště, pracoviště nebo sídlo podnikání v Jihomoravském kraji. AKompas Brno, Štefánikova 51- vchod Šumavská, po- so: 9-12, 14- 17. Z Hlavního vlak. nádraží pojedete tram.č.1 směr Řečkovice na 6. zastávku (Šumavská) a vrátíte se 50m zpět k nádraží.
AKompas s.r.o., Půjčky bez registru / 6.01.2016

Rychle pujčky
Nabízíme rychlé nebankovní půjčky - úvěry zcela bez poplatků, bez registru, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele i pro začínající OSVČ - živnostníky, až na 4 roky bez zástavy, bez ručitele, bez manželky - manžela). Peníze do 2 dnů - podnikatelské živnostenské půjčky a úvěry i do 24 hodin. Ne skryté poplatky - ne volání na 900! Výši úvěru, počet i výši splátek se dozvíte ihned při tel. s úvěrovým poradcem. Neplaťte za volání! Zašlete Váš tel. (emailem nebo v SMS) a zavoláme Vám do 12h. Možnost vyřízení půjčky na zástavu nemovitosti, domu, bytu, auta atd, Brno, Praha, ČR. http://www.apujcka.eu
Radek Holubář, Rychlá půjčka / 17.12.2015

Podnikatelský úvěr od 30.000 Kč do milionu
Vhodný pro získání volných finančních prostředků bez dokládání účelovosti úvěru.
- nebankovní úvěr bez dodání daňového přiznání.
- nemusíte prokazovat záznamy v bankovních či jiných registrech.
- samozřejmostí je možnost mimořádné splátky, čímž si můžete snížit následující pravidelné měsíční splátky.
- podnikatelský úvěr je vhodný jako startovní kapitál, na rozvoj podnikání
-konsolidaci úvěrů a mnoho dalších.
Historie podnikání ani daňové přiznání nejsou důležité.
Vyplatíme za Vás veškeré nutné závazky(finanční úřad,zdravotní pojišťovna,Spraáva
sociálního zabazpečení, exekuce, zástavy).
Samozřejmostí jsou finanční zálohy IHNED po podpisu podnikatelkého úvěru a také možnost mimořádné splátky.
Splatnost 1 rok až 15 let
Vyplňte prosím poptávkový formulář na www.galfin.cz
Ozveme se emailem.
Renata Gálová, Nebankovní půjčky / 15.12.2015

Máte dluhy? Hrozí Vám exekuce na nemovitosti.
Máte dluhy? Hrozí Vám exekuce či dražba? Poradíme a pomůžeme vyřešit i problémové případy s věřiteli i exekutory a zachráníme Vaší nemovitost. Nejsme anonymní a máme zkušenosti. Více informací na http://www.pujcky-dinero.cz nebo volejte 739443544. DINERO - Palackého třída 159, Brno - Medlánky.
Dinero Group s.r.o., Nebankovní půjčky / 11.12.2015

Fajn půjčka
Produkt Fajn půjčka je hotovostní půjčka,
která je poskytována prostřednictvím obchodního zástupce přímo
v pohodlí domácnosti zákazníka v souladu s odpovědným úvěrováním
Půjčte si 5.000,-kč - 50.000,-kč

Fajn půjčka je:

rychlá
bez ručení
se srozumitelnou cenou

na cokoliv
bez skrytých poplatků
v hotovosti do Vašich rukou


Brno 775/020203
jan valsky, Půjčky bez registru a poplatku ihned / 1.12.2015

Rychlé nebankovní půjčky
Můžete si půjčit peníze bez čistého registru dlužníků. Dříve to nepřipadalo v úvahu. Naše půjčky jsou mnohdy jediným východiskem z krizových situací některých klientů se zápisem v registru, ale preferovány jsou čím dál častěji také jinými zájemci z důvodu rychlosti, s níž mohou být poskytnuty.
Dnes si požádalo o půjčku již 21 klientů. Přidejte se k nim i Vy vyplněním poptávkového formuláře na www.galfin.cz
Nebo zasláním SMS na 602 457 122.
Renata Gálová, Nebankovní půjčky / 9.11.2015

Hotově 50 tisíc na ruku

"Kreditka" do 25 tisíc

www.rychla-pujcka-uver.cz
Kontaktní formulář: http://www.rychla-pujcka-uver.cz/
20 000 Kč je rychlá nebankovní půjčka, pokud
uvažujete, jak takovouto částku opatřit rychle a bez zbytečných závazků? Požádejte o peníze na výše uvedených webových stránkách.
Půjčku až do 3.000.000,- Kč zajistíme. Stačí vyplnit formulář a my se Vám ozveme s nabídkou. Město: Brno, Břeclav.
Ing. Bohumil Gál, Nebankovní půjčky / 6.11.2015

Půjčky na exekuce a hypotéky
Řešíme exekuce na nemovitostech a sloučení nevýhodných úvěrů. Volejte 792387130, případně pošlete sms. Pracujeme pro více věřitelů.
Alena , Rychlá půjčka / 29.10.2015

Půjčky a úvěry pro KAŽDÉHO ! ! !
Nabízíme široký sortiment úvěrů, půjček, hypoték a dalších finančních produktů od nebankovních společností a soukromých investorů. Máme individuální přístup ke každému klientovi. Registry neřešíme, zastavujeme a vyplácíme exekuce. Když vám nikde nepůjčí tak to zkuste u nás!!!!! Vhodné i pro problémové klienty.
Neplatíte žádné poplatky předem a konzultace jsou zdarma! Stačí napsat email nebo SMS a my vám zavoláme sami!
Kontakt:
PK Capital
-Josefská 612/15, Brno 602 00
-tel. 777884687
-email: pkcapital.cz@gmail.com
-www.pkcapital.cz
PK Capital PK Capital, Nebankovní půjčky / 27.10.2015

Bankovní hypoteční úvěr pro klienty v registru
BANKOVNÍ hypoteční úvěr pro klienty V REGISTRU! Splatnost max. 15 let, úrok 3-4% p.a., financováni od 70 do 100% hodnoty nemovitosti. O našich dalších službách se dočtete na http://www.idealniuver.cz Tel.: 704092523
Miroslav Sixta, Bankovní půjčky / 22.10.2015

Potřebujete rychle půjčit peníze? Novinka!
!Novinka! Extra rychlé a férové nebankovní půjčky jsou tady pro vás.
- dnes schválíme a dnes vyplatíme na váš bankovní účet
- opravdu bez nahlížení do registru dlužníků
- žádné skryté poplatky za vyřízení
- nepožadujeme ručení nemovitosti
- žadatelé nesmějí být v insolvenci a s exekucí
Zjistěte ihned kolik si můžete půjčit. Vyplňte dotazník na http://www.dinero.cz a obratem vás budeme kontaktovat pro řádné zpracování žádosti.
Volejte 739443544 nebo nás můžete navštívit v kanceláři: Palackého třída 159, Brno - Medlánky, http://www.dinero.cz
Dinero , Nebankovní půjčky / 16.10.2015

Půjčka 4 500 Kč okamžitě!

Až 250 tisíc, dostupná půjčka

Férová online půjčka pro živnostníky
Nejrychlejší půjčka na trhu.
-Snadná on-line žádost (stačí po telefonu)
-Posuzujeme obrat (celý příjem za celý rok) ne příjem po odečtu výdajů!
-Odpis z daní.
-Možnost bezplatného odkladu splátek v případě platební neschopnosti.
Nakupte si stroj, vybavení dílny, kanceláře už dnes a vydělávejte ještě víc.
Živnostníci - osvč, podnikatelé (celá ČR - 30 - 500 tis.)
-30 tis . - rychlá půjčka (stačí jen ŽL)
-vyšší částky - stačí 250 tis obratu! (stačí DP)
Další možnost :
-500 tis. super úroková sazba až pět let splatnost
Př.:Výše půjčky nebo-li kontokorentu živnostník 500 000 Kč (ručeno nemovitostí) Web: http://www.rychla-pujcka-uver.cz/
Ing. Bohumil Gál, Nebankovní půjčky / 16.10.2015

Hypotéka, ale bez banky, registrů a potvrzení o příjmu
Snižte si díky nebankovní hypotéce své současné splátky a splácejte pouze jednu půjčku!

Ušetřené peníze můžete využít na neočekávané situace. U tohoto bezúčelového úvěru na zástavu nemovitosti není třeba dokládat příjmy, můžete konsolidovat své nevýhodné úvěry a vzít si část peněz navíc např. na rekonstrukci svépomocí.
Využití:
- na rekonstrukci
-na konsolidaci úvěrů
- na exekuce
- na vyplacení podílu z domu
Do zástavy může být
- byt v osobním vlastnictví
- byt družstevní (pozor nedělá každá společnost)
- rodinný dům
-všechny uvedené možnosti, ale vlastníkem je jiná osoba
Stačí vyplnit poptávkový formulář http://www.galfin.cz
Renata Gálová, Nebankovní půjčky / 16.10.2015

PK Capital-půjčky a úvěry pro každého
Půjčky a úvěry pro zaměstnance,OSVČ i začínající, důchodce,rentiery i ženy na MD. Dále nabízíme malé půjčky do výplaty-peníze do deseti minut!Vše bez poplatku! Stačí napsat SMS nebo email a my se vám ozveme sami! Řešíme a vyplácíme exekuce. Snadné a rychlé vyřízení ! Konzultace zdarma !
Kontakt: PK Capital Josefská 15 Brno 602 00 Tel.777 884 687 email - pkcapital.cz@gmail.com http://www.pkcapital.cz
PK Capital, Nebankovní půjčky / 7.10.2015

Úvěry a hypotéky
Úvěry pro zaměstnance, důchodce, ženy na MD a OSVČ.
Poskytujeme nebankovní hypotéky. Vyplácíme exekuce.
Spolupracujeme s více finančními skupinami, proto máme vysokou úspěšnost schválení žádostí.
Stačí nám zaslat SMS nebo email a my Vás kontaktujeme sami.
Snadné a rychlé vyřízení! Web: http://www.pk-capital.webnode.cz/
Efektivní půjčka, Nebankovní půjčky / 6.10.2015

Nebankovní půjčka s ručením nemovitosti
Nabízíme nebankovní půjčky pro podnikatele,zaměstnance,seniory.


Řešení konsolidací.


50 tis. až 5 mil.


Rychlé vyřízení.

Bez poplatku předem.

Bez registru.

Peníze do 2 dnů.zprostředkování pro více věřitelů

Marek Matyáš, Půjčky bez registru a poplatku ihned / 17.09.2015

Půjčka na účet hned do 165.000,-
Nebankovní bezhotovostní i hotovostní půjčky bez poplatku předem, bez ručitele. Rychlé vyřízení, seriózní jednání, nenahlížíme do registru. Zaměstnanci, důchodci, ženy na MD, podnikatelé.
Brno, Brno-venkov, Blanensko, Vyškovsko, Prostějovsko Web: http://www.uverypujcky.eu/
Bára Kalová, Nebankovní půjčky / 4.09.2015

Půjčka pro živnostníky
Využijte novinky - úvěr pro OSVČ, který jde splatit předčasně bez budoucích úroků.
Půjčka od 10 tis a více. Vše řešíme individuálně dle obratu (ne příjmu) živnostníka. Můžete napsat jen SMS s dotazem, my se Vám ozveme.
Úvěry děláme i začínajícím podnikatelům.(min. ŽL 6 měsíců)
Malíři, zedníci, kadeřnice, truhláři, květinářky, opraváři, prodejci, farmáři, zemědělci, manikérky, pedikérky, automechanici, autoklempíři, dopravci, pracovníci v oblasti pojištění a další obory. http://www.jihoromoravskapujcka.cz
Renata Gálová, Podnikatelské půjčky / 2.09.2015

Fér půjčka s expresním vyřízením
Dostupná a rychlá finanční půjčka za solidních podmínek. Bez nahlížení do registru, i pro žadatele s exekuci. Možná výše půjčky je od 35 000 až do 3 500 000. Nepožadujeme ručitele ani zástavu. Pro všechny, kteří jsou schopni doložit příjem alespoň za poslední 2 měsíce. Nabízíme nízký a pevný úrok, rychlé vyřízení a zpracování Vaší žádosti. Bez podvodného zprostředkování. Peníze pocházejí z vlastních zdrojů, finanční částkou disponujete ihned po podpisu smlouvy o úvěru. Půjčku lze předčasně doplatit bez jakýchkoliv sankcí a úroků za zbývající období. Možnost bezplatného odkladu splátek až na 3 měsíce. Férový a seriózní přístup, jednáme a fungujeme spolehlivě a rychle.

přímý poskytovatel, Nebankovní půjčky / 23.08.2015

Letní půjčka s prémií
Rychlé nebankovní půjčky bez registru a ručení pro každého.Až 150.000 do 24 hodin!

POZOR, letní akce - po řádně uhrazené 1.splátce Vám vyplatíme 3.000 kč, které nám nemusíte vracet a můžete je použít na cokoli!

Neplatíte žádné poplatky, pouze pevnou měsíční splátku.Žádost vyřídíte během několika minut po telefonu, zpracování a schválení do 2 hodin.
Smlouvu podepisujete v naší kanceláři až po schválení půjčky!
Nevadí nám bydliště na úřadě, jako příjem započítáváme i ( některé) sociální dávky
Možnost úvěr kdykoli předčasně splatit - úspora na úrocích.
Naše půjčka je určena pro zaměstnance, důchodce ( i invalidní ), matky na mateřské, rentiéry ...

Dále nabízíme půjčky na OP pro podnikatele, půjčky na exekuce, výhodné nebankovní hypotéky.

Kamenná kancelář v Brně, působíme po celém JM kraji.
Jsme zprostředkovateli pro více věřitelů a jsme oprávněni jednat jejich jménem o uzavření úvěru.

Volejte kdykoli na číslo 730 899 890, nebo vyplňte online žádost na našich stránkách. http://www.maresfinance.webnode.cz
Pavel Mareš, Nebankovní půjčky / 19.08.2015

Šance jisté půjčky bez registru
Život v pohodě a bez dluhu s naši půjčkou je určitě možný. Nabízené finanční prostředky z vlastního kapitálu ve výši již od 20 000 až do 3 000 000. Dostupná nabídka opravdu všem a na cokoliv potřebujete. Rychlé a spolehlivé vyřízení. Pravá pomoc a záchrana při exekuci a konsolidaci. Jednoduchá dokladovost, bleskové zpracování žádosti a při schválení téměř okamžité vyplacení peněz. Volitelná doba splatnosti i výše měsíční splátky. Půjčku lze předčasně kdykoliv doplatit, při řádném splácení i navýšit. Vloženou důvěru nezklameme, na trhu působíme s úspěšností již řadu let. Spousta spokojených klientů.

Přímý poskytovatel, Nebankovní půjčky / 14.08.2015

Půjčka bez čekání a s velkou průchodností

Bezproblémová půjčka všem dle jejich potřeb a představ. Na nebankovním trhu působíme úspěšně a spolehlivě již řadu let. Bezkonkurenční podmínky, solidní úrok a bleskové vyřízení. Půjčka je poskytována ve výši od 30 000 do 3 000 000. Jediné co je potřeba je doložitelný měsíční příjem žadatele. Výhodná nabídka pro podnikatele a firmy, i pro ty začínající. Férová a reálná pomoc bez okrádání klienta, žádné nutné poplatky, bez drahého volání na linky 900, apod. Bez náhledu do registru a i pro klienty řešící exekuci. Poctivé finance z prověřených a spolehlivých zdrojů. Celé vyřízení za velmi příznivých podmínek, spokojenost klientů mluví sama za sebe. Obraťte se i vy na nás, ať je Vaše situace jakákoliv, budeme se snažit najít vhodné řešení.
přímý poskytovatel, Půjčky bez registru a poplatku ihned / 1.08.2015

Hypotéky, půjčky, vyplácení exekucí
Poskytujeme nebankovní hypotéky a půjčky, vyplácíme exekuce. Pracujeme pro více společností, proto jsme schopni široce pokrýt poptávku a zvýšit pravděpodobnost, že klient na žádaný úvěr dosáhne. U hypoték nezkoumáme příjmy klienta, u půjček do 5000 Kč požadujeme jen čestné prohlášení o příjmu. Volat můžete i o víkendu.
Efektivní půjčka, Nebankovní půjčky / 28.07.2015

Úvěry pro živnostníky a firmy
Úvěry pro podnikatele bez ručení nemovitosti od 30.000 Kč do 300.000 Kč se schválením ještě dnes a okamžitým vyplacením na Váš účet po podpisu smlouvy.
Předschválení žádosti do 30 minut!
Nevadí nám opožděné splátky či záznam v registru
Splácení formou měsíčních splátek
Možnost odkladu splátek během splácení
Předčasné doplacení úvěru s úsporou úroku až 50%
Případné dluhy u FU, CSSZ i zdravotní pojišťovny nedokládáte - nepožadujeme je!
Úroky lze odečíst z daní
Nepožadujeme žádné poplatky za vyřízení
Připravíme Vám nezávaznou kalkulaci, stačí odeslat dotazník na http://www.podnikatelskapujcka.eu a obratem Vás budeme kontaktovat pro více informací a údajů.
Nejsme anonymní a v regionu patříme mezi ověřené zprostředkovatele od roku 2006.
Kancelář: DINERO - Palackého třída 159, Brno - Medlánky, tel: 739 443 544, 541 211 843 www.podnikatelskapujcka.eu
Martina Žvanutová, Podnikatelské půjčky / 21.07.2015

Půjčka živnostník a podnikatel úvěr
Galfin vám přináší
- Půjčky a úvěry pro podnikatele, živnostníky a OSVČ.
- Neměnná výše splátky po celou dobu trvání úvěru.
- S možností bezúročného doplacení (platíte jen úrok po dobu půjčení).
- Žádné poplatky ani drahé telefonáty.
- Žádné poplatky za vedení účtu nebo výpis z něj.
- Schválení do 24 hodin.
- Vhodná jako půjčka pro OSVČ.
- Jednoduchý způsob vyřízení.
- Individuální přístup a diskrétnost.
Využijte na nedoplatky zdravotního či sociálního, nebo na materiál!
Možné rychle řešit, když Vám dluží za neproplacené faktury. http://www.galfin.cz
Renata Gálová, Podnikatelské půjčky / 21.07.2015

Nebankovka 50 tis se splátkou 2000? Ano lze.
http://www.rychla-pujcka-uver.cz/
Brno město, Brno venkov, Pohořelice, Mikulov, Hustopeče, Hodonín a Břeclav
Pro všechny klienty v těchto oblastech je určena velmi výhodná půjčky. Vyřizuji diskrétně, stačí jen výplatní páska a výpis z účtu.
Vyplňte poptávkový formulář a ihned se Vám ozveme. Máme pro každého klienta možnost nebankovní půjčky.
Jen klient s insolvencí neuspěje...
Ing. Bohumil Gál, Rychlá půjčka / 21.07.2015

Bezkonkurenční a řádná půjčka
Rychlé půjčky za výborných podmínek a s minimálními požadavky. Ve výši od 50 000 do 3 000 000. Finance z vlastního kapitálu. Žádné poplatky a jiné podvody, bez drahého volání na linky 900, apod. Pro klienty s nedostatkem finančních prostředků, kterým banky z nějakého důvodu odmítají půjčit. Půjčujeme i při exekuci, konsolidujeme nevýhodné půjčky, kde Vám splátky přerůstají přes hlavu. Jednáme rychle a spolehlivě. Pevná úroková sazba, splátky jsou měsíční, možnost bezplatného odkladu splátek až na 3 měsíce. Možné předčasné doplacení, popřípadě lze úvěr i navýšit. Výhodou je také okamžité vyplacení peněz.

Přímý poskytovatel, Půjčky ihned na účet / 15.07.2015

Pravá půjčka na cokoliv
Kvalitní finanční nebankovní půjčka, která nabízí rychlé řešení při exekucích, výhodná i pro konsolidaci a rychlá pomoc při nedostatku finančních prostředků. Peníze pocházejí od poctivého a za řadu let již prověřeného přímého zdroje. Dostupná výše půjčky je od 30 000 Kč do 2 500 000 Kč. Minimum požadavků ke zpracování Vaší žádosti. Vyhodnocení žádosti se dozvíte během chviličky, ihned Vám sdělíme výši možné půjčky, počet i výši splátek. Možnost bezplatného odkladu splátek, předčasné doplacení půjčky není problém. Splatnost až 20 let. Nepožadujeme poplatky za vyřízení. Naše peníze jsou připravené k čerpání každý den. Vždy se dá začít znovu a my Vám k tomu rádi pomůžeme.

přímý poskytovatel, Nebankovní půjčky / 23.06.2015

Jedinečná nabídka - výhodná půjčka
Máte nedostatek finančních prostředků, sháníte solidní půjčku bez poplatku a jiných nesmyslů? Pak je tato nabídka určena právě Vám. Poskytujeme finanční prostředky z vlastního kapitálu od 30 000 Kč do 2 000 000 Kč. Vysoké procento schválení. Příznivé podmínky, jednoduchá dokladovost. Pro zaměstnance, OSVČ, ženy na MD a důchodce - bez omezení věku. Možnost předčasně půjčku doplatit, nebo žádat o přerušení splátek z důvodu nemoci, ztráty zaměstnání, apod. Jedná se o výhodnou a hlavně bezpečnou formu poskytnutí finančních prostředků.

přímý poskytovatel, Nebankovní půjčky / 21.06.2015

Výhodná půjčka s nízkým úrokem

Bezúčelová půjčka jedinečně za příznivých podmínek. Maximální dostupnost pro všechny uživatele. Poskytovaná výše půjčky od 30 000 - 2 000 000. Bez nutné zástavy, možnost využít případně i konsolidace. Bez poplatku vedení i vyřízení je zdarma. Volitelná délka splácení. Bezplatný odklad splátek. Jasné a přehledné podmínky. Individuální přístup ke všem požadavkům. Šance na nový začátek bez dluhů.
přímý poskytovatel, Půjčky ženám na MD / 14.06.2015

Férová nebankovní hypotéka
První férová nebankovní hypotéka za bankovní úrok pro vyplacení dluhů, exekucí, dražby a jiných zástavních práv nebo záloha při prodeji nemovitosti. Seriozní podmínky pro každého, odhad nemovitosti zdarma, výše úvěru z LTV do 70%, splatnost od 6 měsíců až 20 let, možnost předčasného doplacení či odkladu splátek, bez dokládání přijmu a nahlížení do registru dlužníků. Pošlete nám Váš požadavek a ještě dnes obdržíte nezávaznou kalkulaci. Nejsme anonymní a patříme mezi zprostředkovatele pro více věřitelů od roku 20016. Kancelář: DINERO - Palackého třída 159, Brno - Medlánky, tel: 739443544, 541211843, www.nebankovnihypoteky.eu
Martina Žvanutová, Hypotéky / 9.06.2015

Půjčky na exekuce
Půjčíme Vám na vyplacení exekucí, dražeb a nevhodných zástav na Vaší nemovitosti. Nízké bankovní splátky na dobu až 30 let. Vyplácíme rychle, aby jsme zabránili narůstání úroků a penálů. Půjčky od 100 000,-Kč. Kompletní právní servis. Bez nahlížení do registrů a poplatků předem. Web: http://www.beruska89.webnode.cz/exekuce-na-nemovitosti
Irena Vítková, Nebankovní půjčky / 2.06.2015

PK Capital
Úvěry pro zaměstnance,důchodce,ženy na MD a OSVČ.
5 000-199 000 KČ
Vysoká úspěšnost schválení!
Stačí nám zaslat SMS nebo email a my Vás kontaktujeme sami.
Snadné a rychlé vyřízení!
Kontakt:
PK Capital
Josefská 15
BRNO 602 00
Tel.777 884 687
Email - pkcapital.cz@gmail.com
www.pkcapital.cz
PK Capital, Nebankovní půjčky / 21.05.2015

Fofr půjčka
Půjčíme všem! I bez ručitelů a zástav. Zaměstnanci, důchodci, podnikatelé, MD, rentiéři mimo exekuce a insolvence volejte 607 028 490, pište www.1apujcka.cz, www.1apujckanapodnikani.eu. Kanceláře Brno, Pohořelice, Hustopeče, Mikulov. Zastupujeme více věřitelů - nově 30.000 Kč pro podnikatele pouze na OP.
Martin Žižka, Nebankovní půjčky / 12.05.2015

Úvěry pro podnikatele
Nabízím zprostředkování úvěrů bez zástavy pro podnikatele i s krátkou dobou podnikání. Není potřeba vysoký příjem, důležitý je obrat. Předčasné splacení bez pokuty. Se zástavou je možné získat i hypoteční úvěr zcela bez dokládání příjmů. VŠE BEZ POPLATKŮ A VOLÁNÍ NA DRAHÉ LINKY!
Pro více informací stačí poslat email na uveryprovsechny@email.cz nebo volat na číslo +420602741918 (stačí poslat sms nebo prozvonit).
Jana Vaculíková, Podnikatelské půjčky / 11.05.2015

Rychlé nebankovní úvěry pro každého bez nahlížení
Rychlé nebankovní úvěry pro každého bez nahlížení do registrů pro pracující, podnikatele, maminky na MD i důchodce, dobrá schvalovatelnost a rychlá výplata, více na http://www.apujcky.eu nebo tel. 606127174
Martin Baláš, Rychlá půjčka / 4.05.2015

Úvěry pro podnikatele
Poskytujeme nebankovní úvěry pro podnikatele, posouzení dle obratu, bez doložení bezdlužnosti, bez poplatku předem, vše on-line až do výše 300000,-Kč.
Pro fyzické i právnické osoby, i s krátkou dobou podnikání. T: 777109647 nebo navštivte naše stránky http://www.uverypodnikatelum.eu

Marie Stolařová, Podnikatelské půjčky / 8.04.2015

Rychlá půjčka bez dokládání příjmu
Potřebujete rychle peníze?
Máte záznam v registru a banka Vás odmítla?
Zavolejte nám.
Půjčíme zaměstnancům, důchodcům, matkám na mateřské i podnikatelům.
Rychle, s minimem papírování, bez zástavy a ručitele. Nevadí nám bydliště na OÚ, ani záznam v registrech.
Máme řešení i pro začínající podnikatele bez DP, zaměstnance na DPČ a cizince.
U OSVČ posuzujeme obrat, nikoli zisk!
Bez poplatků, volání na drahá čísla a dodatečných podmínek Podpis smlouvy až po schválení úvěru, možnost předčasného doplacení a odkladu splátek.
Jasná a férová smlouva, peníze do 24 hodin!
Sepsání a schválení žádosti nezávazně, zdarma a online, výsledek do hodiny.
Kamenná kancelář v Brně, působíme v celém JM kraji.Po dohodě můžeme přijet za vámi také do Jihlavy, Pardubic, Prahy, Ostravy, Olomouce, nebo Zlína.
Volejte 730 899 890 , nebo vyplňte žádost na www.maresfinance.cz.
Pracujeme pro více věřitelů, (téměř) vždy pro Vás najdeme řešení !

Pavel Mareš, Nebankovní půjčky / 8.04.2015

Nebankovní půjčka bez registrů.
Nebankovní půjčka pro zaměstnance, důchodce, podnikatele i ženy na mateřské dovolené, firmy i OSVČ s podpisem úvěrové smlouvy v kanceláři v Brně nebo v Tišnově.
Nevyžadujeme zástavu ani čisté registry, stačí Váš OP a doložené příjmy, u manželů nemusí být druhý jako spoludlužník.
Velmi rychlé vyřízení, bez zástavy a ručitele.
- půjčíme až 300.000,-
- odklad splátek až o tři měsíce v případě nečekaných potíží.
- možnost předčasného splacení s úsporou úroků
- peníze jsou vypláceny pouze bezhotovostně na účet klienta.
Klient, který řádně splácí, může čerpat další zvýhodněný úvěr
(poskytnutí dalších finančních prostředků v průběhu splácení bez dokládání příjmů)
Volejte nebo pište úvěrovým poradcům: Pavla Vilhanová 774 868 685 a Ivan Kappel 603 357 092.
Zprostředkujeme bankovní i nebankovní půjčky od více věřitelů.
Web: http://www.profitpujcka.cz
Pavla Vilhanová, Půjčky bez registru / 2.04.2015

Podnikatelská půjčka bez registru
Podnikáte a v bance Vám řekli NE? Nabízíme s vyřízením zdarma půjčky i pro začínající živnostníky, podnikatele i firmy. Bonitu posuzujeme dle obratu "řádek 101". Délku splatnosti a výši splátky si určujete sami. Opožděné splátky u jiných věřitelů nevadí. Bezdlužnosti od FU, OSSZ i VZP nás nezajímají. Možnost předčasného doplacení a zdarma odklad až 2 splátek. Nepožadujeme ručení nemovitostí a jiného ručitele. Pro předběžné schválení nám stačí minimum dokladů a lze vyřídit i po telefonu. Úvěrové podmínky probereme společně před podpisem smlouvy. Pro rychlé vyřízení vyplňte dotazník na www.podnikatelskapujcka.eu a obratem se s Vámi spojí náš úvěrový specialista, který odpoví na Vaše dotazy. V případě zájmu volejte 739443544, 541211843. Kancelář: Palackého třída 159, Brno - Medlánky
Martina Žvanutová, Nebankovní půjčky / 20.03.2015

Nebankovní půjčky pro podnikatele a živnostníky
Nebankovní úvěry pro podnikatele a drobné živnostníky i začínající /bez daňového přiznání/.
-posuzujeme obrat, ne příjem
-minimum potřebných dokladů
-bez nutnosti zajištění
-peníze na účtě do 24 hod.
-měsíční splácení
-možnost předčasného splacení

Zdeňka Motyčková, Podnikatelské půjčky / 19.03.2015

1