Břeclav

Půjčky až 1 000 000 Kč bez zástavy ( Morava )
Pokud hledáte opravdu seriozní půjčku, úvěr, hypotéku, můžete se s opravdovým klidem obrátit na nás. Rozhodně Vám neslibujeme žádné nesmyslné a nereálné nabídky, kterých můžete číst v inzerátech opravdu mnoho, ale také po Vás nebudeme chtít žádnou kauci či poplatek dopředu, jak je dnes zvykem u většiny podvodných nabídek. Prostě jen a pouze naše serióznost za Vaší.
Naše půjčky jsou od 50 000 Kč až do 500 000 Kč bez zástavy na cokoliv, až do 1 000 000 Kč bez zástavy na konsolidaci jiných úvěrů.
Nesmíte mít žádnou exekuci, insolvenci či žalované a zesplatněné úvěry. Dále pro půjčku bez zástavy nesmíte mít prodlení ve splátkách u Vašich stávajících úvěrů. Zaměstnanci jen po zkušební době, OSVČ min. 6 měsíců podnikání a doložené DP.
Nízký úrok, nízké splátky, možnost předčasného doplacení. Navíc nemusíte nikam chodit, přijedeme za Vámi.
Garantujeme jasné, srozumitelné podmínky, rychlé a bezpečné jednání. Nemusíte nikam chodit, přijedeme za Vámi. ( Působnost Jižní Morava, Brněnsko, Zlínsko )
Volejte 606 505 032, od 8 do 20 hodin. Stačí prozvonit. www.uveryahypoteky.com

Martin Daněk, Půjčky bez registru / 7.03.2016

Odměna za dobré splácení u nebankovní půjčky !
Podpis smlouvy 50 tis a více kdekoliv v ČR.
Odměna až 25.000 Kč za bezproblémové doplacení úvěru.
Nebankovní půjčky:
- jsou poskytovány fyzickým a právnickým osobám od 18 do 70 let věku s prokazatelným příjmem ze zaměstnání, starobního nebo invalidního důchodu, renty a podnikání (OSVČ, právnické osoby - s.r.o. a podobně...) a to na celém území České republiky.
Spotřebitelský úvěr lze získat ve výši od 10.000,-- Kč až do 120.000,-- Kč v případě manželů nebo s ručitelem až do 170.000,-- Kč.
Podnikatelé (živnostníci, OSVČ, právnické osoby - s.r.o. atd.) mohou získat úvěr od 30.000,-- Kč až do 110.000,-- Kč. Tento úvěr není spotřebitelským úvěrem a není vyřizován v režimu zákona o spotřebitelském úvěru.
- Nepožaduje se zástava nemovitosti!
V případě, že máte k dispozici nemovitost rozhodně je lepší využít úvěru se zástavou, kde je nejvýhodnější úroková sazba, můžete tak konsolidovat stávající úvěry, vyplatit exekuce. Neše nebankovní hypotéka je rychlá už při podpisu smlouvy lze vyplatit v hotovosti 50 tis Kč zbytek na účet do 7 dnů. A to celé do 10 dní od prvního kontaktu(po dohodě lze i rychleji)
Využijte výhodnější možnosti a to úvěr HYPO.
Stačí vyplnit poptávkový formulář www.rychla-pujcka-uver.cz
Ozveme se sami.
Ing. Bohumil Gál, Nebankovní půjčky / 16.12.2015

Férová půjčka která vyřeší Vaše finanční potíže
Soukromá půjčka, která nabízí opravdu rychlé a reálné řešení v nestandartních a složitých finančních situacích. Možná výše půjčky je od 50 000 Kč do 3 500 000 Kč. Zástava není nutná, ručitele nepožadujeme. Velice rychlé prověření Vaší žádosti a vyřízení celého úvěru. Úrok je velice solidní s možnou dobou splatnosti až na 20 let. Splátky jsou měsíční, při řádném splácení možnost předčasného doplacení, možnost navýšení celého úvěru, možný i bezplatný odklad splátek až na 3 měsíce. Nevíte co dřív splácet, z Vašeho příjmu Vám zůstává holé minimum? Využijte konsolidace, kde jsme Vám schopni nevýhodné půjčky a úvěry sjednotit do jedné a měsíčně splácíte poněkud nižší splátku. Vyčkávání a strach Vám problémy nevyřeší. Garantovaný, diskrétní a férový přístup zaručujeme.

přímý poskytovatel, Nebankovní půjčky / 19.09.2015

30 tisíc ihned u vás

Ihned 10 000 Kč na 30 dní

Fér půjčka s rychlým vyřízením

Ideální a seriózní řešení při nedostatku finančních prostředků formou nebankovní půjčky. Vysoká dostupnost s minimálními požadavky na klienty. Poskytovaná výše půjčky je od 30 000 do 3 000 000. Bez nutné zástavy, bez poplatku a bez nějakého potřebného jištění, bez ručitele. Pravá a úžasná nabídka pro všechny zaměstnance, OSVČ, ženy na MD a důchodce. Dále nabízíme pevnou úrokovou sazbu a RPSN, splátky jsou měsíční. Bez zbytečného a zdlouhavého čekání, u nás víte téměř okamžitě, zda máte možnost čerpání půjčky. Expresní a spolehlivé vyřízení.
Přímý poskytovatel, Půjčky bez registru / 24.07.2015

Rychlá a seriózní půjčka
Rychlá a vysoce dostupná nebankovní půjčka pro zaměstnance, OSVČ, ženy na MD a důchodce bez omezení. Bez poplatku a nutného jištění. Ve výši od 30 000 Kč do 2 500 000 Kč. Peníze pocházejí od prověřeného a na nebankovním trhu úspěšného poskytovatele. Výhodná půjčka také při řešení exekuce a možná i konsolidace se solidním úrokem. Vyřešte jednoduše a kvalitně Vaši finanční situaci, ať už je jakákoliv. Nenechte své dluhy, aby Vám dále ničily a zkracovaly život. Maximální dostupnost pro všechny uživatele. Férové jednání a seriózní přístup zaručen.

přímý poskytovatel, Půjčky od soukromých osob / 3.07.2015

Rychlá půjčka do výplaty Břeclav a okolí
Vaše nečekané výdaje vyřeší půjčka před výplatou.
Splatnost 7 až 45 dní!
-peníze na účet ihned po podpisu, 24 hodin denně
-možnost výběru libovolné částky
-diskrétně, bez poplatků
-výše rychlé půjčky 500 Kč až 10.000 Kč
-žádné potvrzení příjmů, stačí pouze OP
-posouzení žádosti o půjčku ihned
-bez ručitele, bez nahlížení do registrů
Nejrychlejší, blesková půjčka na trhu.
500 Kč na 7 dní za 50 Kč (celkem vrátíte za 7 dní 550 Kč Roční úroková sazba
521,43%) Web: http://www.galfin.cz
Renata Gálová, Rychlá půjčka / 15.06.2015

Výhodná a rychlá půjčka bez starostí
Půjčka se zárukou kvality. Nabízíme řešení nejen při exekuci nebo jiné svízelné situaci. Peníze od poctivého poskytovatele nebankovních úvěrů bez poplatku a registru. Poskytovaná výše půjčky od 50 000 až do 5 000 000. Nabízíme širokou škálu produktů za solidních podmínek. Možnost předčasného doplacení bez úroků a sankcí za zbývající období. Splatnost až na 20 let. Jednoduché a rychlé vyřízení. Nevěšte hlavu pokud Vám banka nevychází vstříc, ukončete svoje dluhy s námi. Žádné poplatky, nevoláte na drahé linky 900,...apod. Splníme Vaše očekávání. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás kdykoliv.

přímý poskytovatel, Nebankovní půjčky / 2.05.2015

Rychlá - půjčka - úvěr
Využijte ověřené kvality, mnohaleté praxe a zkušeností u nás - zavedeného zprostředkovatele půjček.
Nejsme anonymní. Patříme k výrazným v regionu i v rámci ČR.

Půjčíme Vám 20 000 a více Kč bez zástavy a ručitele. Vyplňte prosím správně kontaktní formulář: http://www.rychla-pujcka-uver.cz/

Velká průchodnost. Půjčte si hned na cokoliv. Schválení do cca 10 minut od žádosti.

Komu je úvěr určen:
-zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnaní

-důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod)

- ŽIVNOSTNÍCI - osvč, podnikatelé

* 30 tis . - rychlá půjčka a stačí jen ŽL bez zástavy

* vyšší částky dle OBRATU- ne výdělek bez zástavy

* 500 tis. super úroková sazba až pět let splatnost Př.:Výše půjčky živnostník 500 000 Kč
Výše splátky 4912 Kč
Doba splácení 60 měsíců
Úroková sazba 11.02 %
Doplatek 527 500 Kč zástava

Stačí i SMS - zavoláme ihned. Web: http://www.rychla-pujcka-uver.cz/
Ing. Bohumil Gál, Nebankovní půjčky / 9.02.2015

Nepůjčili Vám hypotéku v bance?
Je tady nebankovní hypotéka, splátky lze rozložit až na dvacet let.
- nezkoumáme příjmy
- nezkoumáme registry

Vyplácíme exekuce, dražby a jiné zástavy.

Umíme vše pak následně přefinancovat bankovními produkty se splatností až 30 let.

Nejsme anonymní! Patříme k nejvýraznějším společnostem v rámci celé ČR!

RADA PRO VÁS: Dobrá smlouva omezuje riziko!

Vyhnete se tak riziku, které je právě s neznalostí spojené. Jde nejčastěji o poznámky pod čarou, odkazy na ceníky, obchodní podmínky, smluvní podmínky a podobně. Vždy máte k dispozici všechny dokumenty najednou a řádně si je můžete prostudovat. Kvalitní smlouva o půjčce vás totiž má nejen zavazovat k placení, ale má vás také chránit před nekalými praktikami poskytovatele půjčky. Proto nebankovní hypotéky od nás jsou mezi klienty oblíbené.

Postup:
1/ sepsání žádosti (klient nic neplatí)
2/ posouzení žádosti (klient nic neplatí)
3/ pokud je žádost schválena podepsání závazné nabídky (klient nic neplatí)
4/ podepsání smlouvy a zástavní smlouvy - klient má dostatek času na prostudování smluv.
5/ vyplacení peněz
a) lze vyplatit ihned po "zaplombování" nemovitosti na katastrálním úřadu, tato služba EXPRES VÝPLATY je zpoplatněna, ale peníze má klient ihned k dispozici, např. do týdne od žádosti)
b) vyplacení peněz po zápisu na katastru, služba ZADARMO Web: www.galfin.cz
Renata Gálová, Hypotéky / 8.01.2015

Snadno dosažitelná půjčka
Finanční záchrana. Máte dluhy? Splácíte více půjček najednou a měsíční splátky Vám přerůstají přes hlavu. Potřebujete půjčku a váháte, hledáte úvěr, který bude solidní a pomůže Vám zpět na nohy. Nabízíme Vám půjčku na míru, s maximální dostupností. Vaše žádost je zpracována rychle,nezávazně a zdarma, vyhodnocení Vaší žádosti a možnosti čerpání půjčky ve Vaší situaci Vám sdělíme téměř okamžitě . Půjčky poskytujeme ve výši od 30 000 Kč do 3 000 000 Kč, všem žadatelům s doložitelným příjmem. I důchodcům a ženám na MD. Nabízíme pevnou úrokovou sazbu již od 5,9% ročně. Při řádném splácení mnoho dálších výhod. Jedná se o spolehlivé poskytnutí finačních prostředků, na trhu působíme spokojeně již řadu let. Podmínky jsou přehledné, vyřízení opravdu rychlé a jednoduché. Profesionální přístup.
Soukromý investor, Rychlá půjčka / 27.11.2014

Úvěr pro podnikatele
Půjčíme vám 30.000 - 150.000Kč. Projednání po telefonu do 30 minut. Žádné poplatky, peníze do 2 dnů. Smlouvu vám přivezeme, není nutné nikam jezdit. Tel. 608 887 392. Web: http://www.galfin.cz
Bohumil Gál, Podnikatelské půjčky / 15.10.2014

Správná volba
Chcete si pořídit nové bydlení, ale nevíte která banka Vám dá nejlepší podmínky a nechcete se nechat napálit? Chcete rekonstruovat, ale nevíte u které banky si vzít úvěr? Obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme. Břeclav a okolí. Volejte 776 671 711
Erika Bělohoubková, Hypotéky / 8.09.2014

Úvěry od soukromého věřitele
DVACKA
Tento dvacetitisícový úvěr je od soukromého věřitele. Má výbornou úrokovou sazbu, můžete se přesvědčit, napište SMS ve tvaru "20" na tel. 602 457 122 (nebo www.galfin.cz) a zjistíte délku spl. a splátku. Budete příjemně překvapeni. Poskytujeme i jiné půjčky od různých investorů, záleží, co potřebujete ihned vyřešit. Lze řešit každou situaci, vždy bez poplatků a bez volání na drahá tel. čísla. Pište sms nebo e-mail a my se sami ozveme.

Úvěry bez poplatků.
Úvěry bez poplatků! Možnost výběru půjčky od více věřitelů. Peníze vypláceny okamžitě na místě bez zbytečných formalit. Vyšší částky jsou zasílány na účet. Kancelář v centru Břeclavi. Pro více info pište na e-mail nebo volejte, popř. postačí jen sms „uver“ a zavoláme obratem zpět.
ÚVĚR ŽIVNOSTNÍK.
- 30 tis. - rychlá půjčka a stačí jen ŽL.
-110 tis. my sledujeme obrat ne výdělek (stačí 250 tis obrat!)
- LZE i zástava movitých věcí.
- 500 tis. super úroková sazba až pět let splatnost.
Výše půjčky 500 000 Kč.
Výše splátky 4912 Kč.
Doba splácení 60 měsíců.
Úroková sazba 11.02 %.
Doplatek 527 500 Kč.
Nejsme anonymní. Patříme k výrazným zprostředkovatelům v regionu i v rámci ČR.

Pokud Vás zaujala naše nabídka pište prosím SMS ve tvaru "živnost", nebo e-mail.
NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA NA DOSTAVBU REKONSTRUKCI DOMU, BYTU, LZE VYPLATIT I NEVÝHODNÉ ÚVĚRY. Nemusí být doložen příjem.
A samozřejmě umíme pomoct i s výplatou exekucí.
Web: http://www.galfin.cz
Ing. Bohumil Gál, Rychlá půjčka / 3.09.2014

Galfin v nebankovních půjčkách jedinečný
Potřebujete rychle půjčit peníze? Nebankovní úvěr s vyplacením do 48 hodin od podpisu úvěrové smlouvy od nás je v nebankovních půjčkách jedinečný.
Bez nutnosti ručení.
Vyřízení je zcela zdarma.
Kontaktujte mě na tel. 602 457 122 nebo e-mail galfin@email.cz, pouze Jihomoravský, Zlínský kraj a Vysočina.
Web: http://www.galfin.cz
Renata Gálová, Nebankovní půjčky / 15.07.2014

20.000 Kč na jednu výplatní pásku či starobní důch
Půjčka dvacet tisíc korun je určena pouze zaměstnancům a STAROBNÍM důchodcům s platem či důchodem 9.000 Kč a více.

Je velmi rychlá. Splátky se Vám budou líbit - dají se rozložit do 36 měsíců.

Napište si na mail breclav@galfin.cz a já Vám odepíšu přesnou částku splátky.

Opravdu je potřeba jen tak málo dokumentů:
občanský průkaz a výplatní páska / složenka od důchodu nebo výpis z účtu s viditelným důchodem.

Napište mi SMS, nebo mail a já Vám obratem zavolám. Vyřídíme během chvilky - cca do 15 min. víte zda je úvěr schválený.

Pište SMS ve tvaru "20", nebo mail. Web: www.galfin.cz
Renata Gálová, Nebankovní půjčky / 10.06.2014

Hotově 50 tisíc na ruku

"Kreditka" do 25 tisíc

Bez bank to jde rychleji!
Živnostník, důchodce i zaměstnanec může získat úvěr či půjčku.
Zaměstnanec - stačí doložit 3 výplatní pásky a pracovní smlouvu.
Důchodce - předloží jen důchodový výměr.
OSVČ/živnostník - pokud půl roku podniká, stačí ŽL a má rychlých 30 tis.
Chcete-li vyšší částku, stačí nám znát částku obratu.
Více informací Vám rádi sdělíme po telefonu. Vyplňte prosím náš kontaktní formulář http://www.galfin.cz/poptavka/, nebo napište SMS se slovem "úvěr" a my se ihned ozveme.
Nabídek je sousta a snažíme se každému klientovi vyjít vstříc.
Ing. Bohumil Gál, Nebankovní půjčky / 30.05.2014

Půjčka bez doložení potvrzení o příjmu
Půjčka-určena jednoznačně klientům, kteří neuspěli v bankách i nebankovním sektoru.
Půjčíme Vám 5 000 až 200 000Kč.
Živnostníkům, podnikatelům až do 110 000 Kč na obrat.
Včera založeným živnostníkům, podnikatelům až do 500 000 Kč na nemovitost, nebo pokud půl roku podnikáte tak můžeme poskytnout rychlý úvěr 30 tis. na živnostenský list!
Velká průchodnost.
Půjčte si hned na cokoliv.
Schválení rychle cca 15 minut, od žádosti.
Komu je úvěr určen:
- zaměstnancům,
- důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod),
- osobám pobírajícím rodičovský příspěvek (drobné půjčky jen na příspěvek MD),
- osvč, podnikatelé, živnostníci do 600 000Kč.
Výhody:
Nevoláte na drahé linky – voláme my vám.
Podpis smlouvy, probíhá až po schválení půjčky.
Žádné poplatky – pozor u seriózního poskytovatele jako jsme my nejsou nikdy třeba poplatky.
Půjčku vám zprostředkovává firma Galfin, která je na trhu 15 let a dříve majitelé pracovali v bance.
Navíc každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem.
Pošlete SMS ve tvaru PUJCKA, nebo napište email a obratem vás budeme kontaktovat.
galfin@email.cz
www.galfin.cz zde můžete využít poptávkový formulář.
Tel. 608 887 392
Bohumil Gál, Rychlá půjčka / 3.05.2014

BEZÚČELOVÁ HYPOTÉKA nebankovní
Úvěr se zástavou nemovitosti bez udání účelu a bez prokazování příjmů žadatele.
To znamená, že není stanoveno, na co peníze použijete.
První férový úvěr, když Vám banka nepůjčí!

Férový úrok.

Nebankovní hypotéka s bankovním úrokem tzv. Americké hypotéky.

Peníze zasíláme na váš účet v celkové výši, použití je jen na vás (konsolidace stávajících úvěrů, oprava domu, bytu, vyplacení sourozence či dědice apod.)
http://www.hypopujcka.cz/galfin/hypopujcka/
tel. 602457122 - stačí sms, nebo mail brno@galfin.cz, rychle se Vám budeme věnovat.


Jsme firma s dlouhou praxí v nebankovní sféře - tedy 10 let a také s praxí v bance - 13 let. Naše firma je poctivá, se spoustou spokojených zákazníků, kteří se k nám vrací a doporučují jiné klienty.
Hlavně neužíváme praktiky poplatků a tel na 900xxx.
Renata Gálová, Hypotéky / 2.05.2014

Půjčujeme po celé ČR
Neváhejte a zavolejte, dnes předschválíme a potom teprve podepíšete.
Jenom se nebát, nevoláte na žádný drahý telefon a poplatky nemáme a registry moc neřešíme, od března již nemáme směnky! Jste podnikatel, žena na MD, zaměstnanec anebo důchodce, všichni mají šanci. Půjčky na dobu 18 až 48 měsíců. 10 000,- Kč až 200 000,-.
Konsolidace až 300.000 Kč.
Pokud možno celá ČR.
Pozor! Zrušili jsme směnky.
2) nové skvělé půjčky pro živnostníky.
Pozor! Nové půjčky pro podnikatele vše rychle a on-line. Zavolejte a uvidíte, jak je to jednoduché zpracování on-line do 60 minut /bez ručitele a bezdlužnosti/.
Pokud možno celá ČR
3) pozor novinka rychlopůjčky na ruku.
Peníze na ruku dnes nebo max. zítra. registry moc neřešíme a poplatky nemáme. 5 000,- Kč až 20 000,- Kč. Stačí zaslat několik údajů a do dvou hodin víte, zda jste prošli a potom nic nebrání vašemu vyplacení. Za žádost nic nedáte, tak proč to nezkusit. Jedině Břeclav, Hodonín a okolí. Volejte nepřetržitě: 602457122 nebo 608887392! K tomuto úvěru dokládáte pouze dva doklady totožnosti.
4) nejvýhodnější úvěry se zástavou nemovitosti.
Nemáte a potřebujete peníze a nikdo vám nepůjčí? Máte nemovitost, chatu, byt anebo chalupu? My vám na ni půjčíme až 70 % z prodejní ceny. Nebojte se podvodů ani poplatků a drahých telefonů. Rychlé vyřízení s našimi profesionály. Volejte kdykoliv a nebo pište na email a my se vám ozveme. Vyplatíme i vaše exekuce půjčujeme až na 180 měsíců. Volejte a pište: 602457122 nebo galfin@email.cz
Celá ČR
Web: www.galfin.cz
Renata Gálová, Nebankovní půjčky / 22.04.2014

Půjčka bez registrů
Zabýváme se financemi od A do Z! Pomůžeme Vám zajistit prostředky úvěrem v částce již od 500 Kč až do 100 milionů Kč. Sami nabízíme nebo zprostředkováváme úvěry od více věřitelů pro zaměstnance, důchodce, rentiéry, živnostníci (fyzické i právnické osoby) a to formou spotřebitelského úvěru.

Dále můžeme úvěry konsolidovat až 300.000 Kč bez zástavy, nebo zástavou nemovitosti.

Půjčky bez poplatků!
Pozor nový úvěr pro podnikatele na obrat!

Pro více informací pište na e-mail galfin@email.cz nebo volejte 608887392, popř. postačí jen sms „uver“ a zavoláme sami zpět. Web: www.galfin.cz
Bohumil Gál, Půjčky bez registru / 22.04.2014

Půjčka 4 500 Kč okamžitě!

Až 250 tisíc, dostupná půjčka

1